وحید شاملو از عملیاتی شدن فاز سوم پروژه پایش تصویری و سامانه هوشمند نظارتی شهر کهریزک، در جهت ارتقاء سطح امنیتی و نظارتی شهر خبر داد. 

وحید شاملو مشاور شهردار و مسئول حراست شهرداری کهریزک با اعلام‌ این خبر گفت: پس از تکمیل و بهره برداری از فازهای اول و دوم پروژه پایش تصویری و سامانه های هوشمند نظارتی شهر کهریزک، فاز سوم پروژه مذکور پس از تأمین اعتبار و اخذ مجوزهای لازم از استانداری تهران بعنوان قائم مقام شورای شهر کهریزک با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ آغاز و به سرعت در حال انجام می باشد. 

وی افزود: با تکمیل این طرح، تمامی معابر اصلی و شریانهای ورودی و خروجی شهر کهریزک با بیش از ۱۲۰ دستگاه دوربین، شامل دوربین های نظارتی، پلاک خوان و گردان تحت پوشش قرار خواهد گرفت و تصاویر مربوطه از طریق فیبر نوری که بصورت انحصاری متعلق به شهرداری کهریزک می‏باشد، به سالن مانیتورینگ شهید باکری ارسال شده و شهر کهریزک بصورت ۲۴ ساعته توسط نیرو های متخصص مورد پایش و رصد قرار خواهد گرفت. 

شاملو در ادامه بیان داشت: اجرای کامل این پروژه علاوه بر افزایش ضریب امنیت و تأمین آسایش مردم شریف و شهید پرور شهر کهریزک، تاثیر بسزایی در خدمت رسانی دستگاههای امنیتی و انتظامی خواهد داشت. 

مسئول حراست شهرداری کهریزک تصریح کرد: باتوجه به برنامه ریزی صورت پذیرفته، پروژه فوق تا انتهای تابستان سال ۱۴۰۳ بطور کامل اجرا و به بهره برداری خواهد رسید. 

شایان ذکر است که پروژه پایش تصویری شهر کهریزک به گواه کارشناسان و متخصصین، یکی از کاملترین پروژه‏های پایش تصویری شهرستان ری و جنوب استان تهران می‏باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *