امسال نیز همچون سال گذشته، به‌عنوان عضو کمیته علمی نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران که از ۱۰ الی ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در مصلی تهران برگزار میشه، در خدمت دوستان هستم.
امیدوارم بتونم مفید باشم و رویداد بهتر از دوره‌های قبلی و با مشارکت جدی‌تر اکوسیستم شهر هوشمند برگزار بشه.

یک شهر یک اکوسیستم  انسانی بزرگ و دائمی است که خدمات و فرصتهای زیادی را به شهروندان خود ارائه می‌دهد. شهرسازی سریع و افزایش جمعیت، فشارهای زیادی را بر زیرساختهای شهری و خدمات رسانی وارد کرده است. شهرسازی کنونی برای مدرنیزه کردن زندگی شهری، به استراتژیهای قدرتمند و برنامه ریزی نوآورانه‌ای نیاز دارد. بسیاری از شهرها کیفیت و عملکرد خدمات شهری  را با دیجیتالی شدن، و هوشمندتر شدن ارتقا می‌بخشند. سیاستگذاران و مسئولین شهر در حال بررسی راه حلها هستند تا خدمات جدیدی را به روشی کارآمد، پاسخگو و پایدار برای جمعیت زیادی از مردم ارائه دهند .

با استعانت از خداوند متعال، مرکز شتابدهی رویداد و تجارت ( شرکت همایشگران سام ) با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با حمایت مؤثروزارتخانه ها ، سازمان ها ، بخش خصوصی ، شرکت های دانش بنیان  چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲  در محل نمایشگاه های مصلی تهران  برگزار گردید .

 در همین راستا مرکز شتابدهی رویداد و تجارت ( شرکت همایشگران سام ) با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با حمایت مالیصندوق نوآوری شکوفایی، وزارتخانه ها، سازمان ها، بخش های خصوصی و شرکت های دانش بنیان  پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه های مصلی تهران با هدف  توسعه شهر هوشمند ،افزایش کیفیت زندگی شهری با رویکرد توسعۀ پایدار را برگزار می نماید.

محورهای اصلی رویداد:
۱- hashtag#حمل_و_نقل_هوشمند
۲- ‌#محیط_زیست_هوشمند
۳- تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و hashtag#مخابرات
۴- hashtag#ساختمان_هوشمند
۵- hashtag#دولت_هوشمند
۶- hashtag#سلامت، hashtag#آموزش و hashtag#ورزش
۷- hashtag#انرژی_هوشمند
۸- hashtag#اقتصاد_هوشمند
۹- hashtag#امنیت_هوشمند

⚠️ اگر سخنران یا سازمانی تمایل به حضور یا مشارکت در این رویداد داره بهم اطلاع بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *